Strávit pár dní v roce při neformálním posezení, wellness pobytu, nebo sportovním utkání, je dobrým nápadem, jak posílit vztahy v pracovním týmu a jak rozvinout lepší spolupráci mezi kolegy. Pro takové firemní akce je úniková hra Hradec Králové tím pravým. Dokáže navodit zajímavou situaci plnou napětí, kdy luštíte hádanky a snažíte se přijít na to, jaké indicie vás dovedou ke správnému klíči. Vaše dveře jsou totiž zamčené a ven vás dostane jen vaše nápaditost a správné odpovědi.

detektivní záhada

Při únikové hře posílíte nejen týmovou spolupráci, ale i soutěživost mezi jednotlivými týmy. To v případě, kdy nastoupí dva týmy proti sobě a snaží se dostat ven za kratší čas. Úniková hra snadno odpoví na otázku, kdo je v týmu vůdce či kdo je ten, který dokáže udržet chladnou hlavu i v případě, kdy se nedaří dlouho najít správné řešení. Takové odpovědi jsou pro vedení týmu naprosto klíčové a vám se je podařilo zjistit při velmi neformální a zábavné situaci.

I vaše firma, nebo vaše kancelář si může vyzkoušet jaké to je, snažit se dostat ven zpoza zamčených dveří. Jak dlouho bude trvat vyluštění hádanek a jaké poutavé prostředí na vás čeká uvnitř místnosti. Čas se vám už pomalu začíná odpočítávat! Objednejte si termín, kdy se vaše firma zúčastní napínavého zážitku.

klíč ke svobodě

Únikovou hru si můžete přijít vyzkoušet i v případě, že nejste pracovní kolektiv. Je velmi vhodná pro rodinné příslušníky, přátele, nebo členy stejného sportovního klubu. Důležitá je jen odvaha a touha vyzkoušet něco nového. Prožít okamžiky, kdy se budete spoléhat jen jeden na druhého a vzájemně si pomáhat. Na zážitky ze zamčené místnosti jistě dlouho nezapomenete. Dobrodružství na vás čeká nedaleko! Stačí jen přijít k nám!

V deštivých dnech a nevlídném počasí je těžké najít atraktivní zábavu. My vám jednu nabízíme! Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve.