Právě společnost Porsche Inter Auto patří k jednomu z nejlepších dovozců automobilových značek, jako je Porsche nebo Lamborghini právě k nám do České Republiky.
Společnost dokonce pořádá každým rokem motoristické slavnosti zvané LEGENDY, které určitě stojí za to navštívit. Můžete zde vidět mnoho luxusních automobilů různých významných značek. Pro milovníky automobilů to bývá rozhodně pastva pro oči.
staré auto
Samotná společnost má sídlo v Salzburgu a jedná se o nejvýznamnější a nejznámější podnikatele v prodeji a servisu automobilů v celé Evropě. Založení se datuje do roku 1992. Právě od téhle doby se datuje počátek prodeje v našem hlavním městě Praha. V porovnání s konkurencí se firma stala dominantní. V Salzburgu má největší sklad nových vozů
a obrovské množství nových dílů. Ročně se prodá více než 13 tisíc nových vozů a přes 4,5 tisíc vozů ojetých. Značky, které je možné zakoupit jsou například Audi, Škoda, Porsche či Volkswagen.

V naší republice se nachází kolem deseti poboček, ve kterých můžete spoustu těchto vozů vidět na vlastní oči. Nachází se například v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech.
Pobočky jsou samozřejmě i v zahraničí a to jak na Slovensku, v Německu, Rakousku tak i v Albánii. Dokonce působí i v Číně.
Jedná se tedy o úplně nejlepší a nejšpičkovější společnost s ručením omezeným na celém širém světě.
porsche v dešti
Jestliže plánujete koupi nějakého nového či ojetého auta, určitě neváhejte do nějaké pobočky Porsche Inter Auto zavítat. Velmi rádi vám pomohou a poradí jak vybrat to úplně nejlepší pro vás. Jejich cílem je zajištění maximálního pohodlí a mobility klienta a to za každé situace. Snaží se co nejvíce rozšířit a vylepšit zákaznice služby a to dle přání zákazníka. Určitě tedy neváhejte a do vaší nejbližší prodejny určitě zavítejte.
Pokud byste se chtěli dozvědět více, zkuste navštívit .