Cyklistika je i nás velmi oblíbeným koníčkem. Kromě dobrého potřebujeme rozhodně vybavení a také oblečení, abychom si ji skutečně naplno užili.

Vybavení pro cyklistiku

Základ vždy s sebou

Jestliže si jezdíme jen tak po okolí, tak nám postačí si vzít jídlo s pitím pár drobností a můžete vyrazit. Ovšem při ježdění někam dál je rozhodně na místě být připraven a mít patřičnou výbavu. Přeci jen když pojedeme s rodinou na delší výlet, tak se hodí mít třeba jak opravit píchnutou pneumatiku. Samozřejmě základem je výběr správného kola, kdy se.

horské kolo

O něj se následně musíme starat, protože servis je potřebný k tomu, aby kolo stále hladce fungovalo. Pro delší cesty je nutné mít dostatek úložného prostoru, takže velký batoh můžeme nahradit lehčím a na kolo si dát brašny. Do nich bychom si měli dát sadu na lepení píchnuté pneumatiky, základní nářadí, olej, lékárničku, pumpičku a další vybavení. Dále musíme mít pro všechny dostatek jídla a pití, kterého bychom měli mít dostatečnou rezervu. Někdy se projížďka může protáhnout, takže se může hodit power banka, abychom v případě potřeby mohli někomu zavolat.

Pohodlné oblečení

Jízda na kole je často náročnou aktivitou, a proto na tento pohyb potřebujeme pohodlné a funkční oblečení, ve kterém se budeme cítit skutečně dobře. Můžeme na něm jezdit i když je chladnější počasí, ovšem skutečně vždy potřebujeme vhodné oblečení, aby nám nebyla zima ani teplo. Mnoho lidí jezdí bez přilby, ovšem když spadneme ve vyšší rychlosti na hlavu, tak následky můžou být opravdu vážné, a proto se opravdu hodí. Oblečení Silvini je speciálně pro cyklostezku určené, takže s ním je radost podnikat cyklistické výlety.

cyklistické oblečení

Cena je sice vyšší než u klasického oblečení, ovšem skutečně má své výhody a používají jej také lidé, kteří se opravdu kolu věnují na vysoké úrovni. U oblečení je také určen jeho design, protože každému záleží na tom, jak vypadá. Tohle oblečení rozhodně tento bod splňuje, kdy na kole budeme vypadat opravdu dobře. Oblečení zajišťuje dobrý odvod potu, ale zároveň umí hezky zahřát.