Žádná věc nevydrží věčnost a dříve či později se určitě pokazí. Některé věci mají ale tu výhodu, že je nemusíte kupovat rovnou celé znovu, ale stačí vyměnit jen pokaženou část.

trampolína na zahradě

· Právě na to bychom měli myslet, pokud si kupujeme něco dražšího.
Firmy, které jsou solidní a nehrozí u nich nebezpečí, že už je po měsíci od uzavření kontraktu nenajdeme, nabízejí ještě dlouhou dobu náhradní díly na své výrobky.A nemusí jít přímo o porouchání se některých částí. Někdy prostě zapracuje zub času a leccos se opotřebuje používáním. To platí určitě i u zahradních trampolín, které vaše děti jednoduše nenechají chvilku zahálet. A tak budete muset jednou sednout k počítači a najít si do vaší trampolíny náhradní díly.

o Nemusíte mít obavu, že některý díl prostě nenajdete a budete muset celé sportovní náčiní vyhodit.
o Při hledání těch správných částí je potřeba se jen řídit přesně podle rozměrů, protože se jednotlivé druhy trampolín od sebe velikostně odlišují.

Myslete na zdraví vašich dětí

Někteří majitelé těchto sportovních zařízení považují určité části za méně důležité, a tak jejich výměnu v případě poškození příliš neřeší. K takovým patří například kryt pružin, který se tváří, jako by tam byl jen pro okrasu.
· Tento barevný pás má ale mnohem důležitější funkci než jen doplňovat barevnost celého zařízení.
· Pokud by vaše dítě skočilo na odkrytou pružinu, utrpělo by nepříjemné a dost bolestivé zranění.

trampolína

Výrobci trampolín proto doporučují nepodceňovat žádné nebezpečí a vždy neprodleně poškozenou část vyměnit.Nic na tomto zařízení není zbytečné a všechno má svou nenahraditelnou funkci. Nechat dítě skákat na poškozené trampolíně je vůči němu velice nezodpovědné. Přeci jsme tuto tělocvičnou hračku pořídili proto, aby rozdávala radost, a ne aby s ní mělo dítě spojené nepříjemné zážitky anebo dokonce traumata.