Koupili jste v Kolíně nebo Kutné Hoře starý dům, který se chystáte rekonstruovat? Je to starý dům, který při rekonstrukci může ještě pěkně posloužit, ale musíte na ním dost máknout? Spoustu věcí si dokážete udělat sami protože jste šikovný a velice zručný. Hlavně máte se stavbami nějaké zkušenosti a neděláte to poprvé. Jediné co vás trápí jsou nové rozvody v celém domě?

garden-302259_960_720

Nechcete se do toho pouštět sami, protože nejste odborník a mohli byste toho více zkazit než napravit. Rozhodně děláte dobře. Není radno si zahrávat s elektřinou, když nejste odborník. Mohlo by pak dojít ke zkratu, od kterého by posléze mohlo dojít k vyhoření celého domu. A to byste rozhodně nechtěli. Kde ale sehnat odborníka se zkušeností? Už hledat nemusíte mi vám poradíme. Elektro Kuchař vám se vším potřebným poradí. Orientují se v oblasti Kolínu a Kutné Hory a mají už letitou zkušenost. Svojí praxi provozují už od let devatenácet devadesát. Nabízí své služby domácnostem, firmám i větším zakázkám. Cenovou nabídku vám vypracují zcela zdarma. Jejím cílem je spokojenost zákazníka. Elektrikář nabízí elektroinstalační práce od samotného vypracování plánu práce po elektroinstalaci, revizi a přihlášení k odběru elektrické energie. Neváhejte a obraťte se na odborníky. Jejich nabídka je rozsáhlá.

electrician-2755683_960_720

  • Údržba, instalace a běžné opravy. Od vyhořelé zásuvky po běžnou kontrolu.

  • Instalace tepelných čerpadel, elektrokotlů, akumulačních kamen, podlahového vytápění a přímotopných konvektorů.

  • Rozvody a instalace venkovního i vnitřního osvětlení, umělé osvětlení i osvětlení reklamních ploch a výloh obchodů. Zajistí veškeré osvětlení.

  • Připojení domácích elektrospotřebičů.

  • Elektrikáři Kolín vám rádi poradí a konzultují váš problém. Vyhotoví projektovou činnost. Jak bude náročná oprava a do jaké hloubky bude třeba práci provést.

Neváhejte a obraťte se na profesionální pracovníky, kteří dané práce rozumí. Nebudete toho litovat.