Máte problémy s penězi? Potřebujete nějaké finance navíc? Chcete začít rekonstruovat? Pořídit si byt či dům? Máte problém s registry a hledáte půjčku, u které by se žádné registry neřešily? Nebo máte nízký příjem, ale potřebujete hypotéku poměrně na vysokou částku? Myslíte si, že pokud byste šli do banky, tak by Vám to jistě na hypotéku nevyšlo a vy jste pohořeli? Nic není tak černé, jak se na první pohled může zdát. Půjčku můžete získat i přesto, že máte záznam v registru, i přesto, že máte pouze malý příjem, i přesto, že nevlastníte nemovitost nebo i přesto, že máte exekuce.

muž notebook peněženka

Existuje tisíce proměnných a každá situace je jiná. V některých případech hledáme půjčky proto, abychom investovali, v opačných proto, abychom se zbavili dluhů nebo exekucí. Dostali jste se do podobné situace? Ani v těchto případech nemusíte zoufat, vždy se dá přece něco dělat.

Půjčky někdy řešíme na poslední chvíli. Potřebujete půjčku rychle? Musíte splatit určitou částku do dvou dnů? Máte na vyřízení omezenou dobu? Potřebujete rychle splatit faktury? Nebo nakoupit spotřebiče do domácnosti? Nepočkají Vám se splátkou exekuce? Musíte jim do týdne odevzdat peníze? Nezoufejte. Od toho jsou zde nebankovní půjčky, které se sjednávají opravdu rychle a bez zbytečných komplikací.

Nebankovní hypotéky jsou vhodné pro každého! Máte jistotu, že peníze získáte co nejdříve, neděláme zbytečné problémy a pokud podklady dodáte ihned, vše se vyřídí a my taktéž ihned pošleme peníze. Převedou se na Váš účet do druhé dne, v některých případech to dokonce může být ještě dříve, například již do 24 hodin.

peníze notebook

Řešení navrhneme každému. Nikoho neodmítáme a vždy se snažíme udělat vše proto, abychom Vám mohli pomoci.

V případě hypotéky se vždy ručí nemovitostí, kterou dáte do zástavy. Získat můžete až 70% z odhadní ceny. Doba splatnosti až 30 let a podmínky jako v běžné bance. Nízká úroková sazba je samozřejmostí.