Máte doma malé dítě, které se teprve všemu novému a nepoznanému učí a snažíte se mu každý den ukázat nové předměty, dovednosti a možnosti ke hře, které vůbec existují? V tom případě nezapomínejte ani na hračky, které děti nejvíce těší a jejich den zpestří tak jako nic jiného.
Nezáleží na tom, jestli máte doma chlapečka nebo holčičku, potěšit byste vaše děťátko měli i tak zábavní hračkou, jakou je houpací dřevěný kůň Chytrá liška, protože nepochybujte o tom, že děti houpání zbožňují a vyhledávají.houpací slon.jpg

Houpání je jim blízké už od kolébky

Každé miminko už od narození vyhledává náruč matky, která se ho snaží utišit, ale i potěšit – houpáním v náručí. Z toho důvodu jim je tento pohyb blízký kdykoliv k němu dojde a s oblibou si ho vychutnává i v kočárku nebo v kolébce. A nic se na tom nemění ani časem, kdy si ho může užívat v houpačce nebo třeba hračce, jakou je houpací kůň.
Pořídit ho vašemu dítěti bude tedy volba, která se setká s úspěchem a hrou, která bude zábavní a potěšující zároveň.

Tato hračka neomrzí žádné dítě

Sami si můžete zvolit podobu koně, který by vaše dítě milovalo už při pohledu na něho. V nabídce nalezete různé barevné odstíny, ale i materiály. Kromě dřevěné podoby vás může zaujat i sortiment plyšových koníků s veškerým příslušenstvím, které k nim patří. Vaše dítě si tak na bude užívat jízdu, jako kdyby byl skutečný a hra s ním bude v každém ohledu jedinečná zábava.
Stejně tak ho může potěšit i koňská hlava na tyči, se kterou se může pohybovat po místnosti dle vlastního uvážení.houpací kůň.jpg

Nejen koník je v oblibě

Nabídka houpacích hraček je v současnosti nesmírně bohatá. Setkat se můžete i s variantou jiného zvířátka, které vaše dítě potěší stejně tak jako klasika v podobě koníka. V našem sortimentu nalezete i houpacího slona, který je vyrobený z plyšového materiálu a užívat si v něm pohodu a mírné kolébání – můžou už ty nejmenší děti.

5/5 - (1 vote)