I nastávající maminky chtějí vypadat krásně, uvolněně a chtějí, aby jim těhotenství slušelo. Ty tam jsou doby, kdy těhotné ženy nosily nevzhledné široké těhotenské šaty, aby rostoucí bříško schovaly. Bylo nemyslitelné, aby své kulaté bříško ukazovaly světu. Jen se zeptejte svých babiček. Neexistovalo, aby si žena oblékla oblečení, které by obepínalo její klubající se bříško, jakoby se ženy za své těhotenství styděly a nový klubající se život na svět stále skrývaly až do poslední chvíle.

těhotná nahota

Bylo i nemyslitelné, aby budoucí maminka kojila své dítě na veřejnosti. Dnešní maminky si s tím hlavu nelámají, ale přesto je vhodné, když zachovají sobě i miminku určitou intimitu, protože kojení je zcela intimní věc. Dříve to nebylo vůbec možné a také nebyly šaty na kojení k tomuto účelu uzpůsobené.

Šaty si jednoduše objednáte na internetu a doporučujeme ihned po vybalení si je ihned vyzkoušet, abyste si byly jisté, zda jste trefily tu správnou velikost. Jestliže budete spokojené, jsme spokojeni i my. Pokud vám šaty z nějakého důvodu nesednou, nesmutněte a pošlete nám je zpět. Buď vám je vyměníme kus na kus v jiné (menší či větší velikosti) anebo vám obratem zašleme peníze zpět. U nás se nemůžete zklamat.

Dnešní moderní nastávající maminky dbají na to, aby je oblečení nikde netlačilo, neškrtilo, bylo pěkně pružné a nebojí se obléci si pohodlné i pletené šaty, které obepínají její bříško tak, aby schovanému děťátku samozřejmě neubližovaly. Komfort je pro ženy velmi důležitý a myslí i na své zatím ještě nenarozené dítě.

těhotná šaty

Máte již stylové těhotenské šaty, které mají rafinovaně přes prsa přeložené vrstvy, jejichž roztažením vzniká prostor na kojení? Jsou úžasně elegantní, mají i něžný rozparek u kolen a můžete je nosit jak během těhotenství, tak i po porodu. Jsou prostě variabilní. A takových šatů si můžete dopřát více a v barvách, které vám sluší.