Hledáte pořádný a kvalitní stolek do bytu nebo domu, který dlouho vydrží? Příjemně Vás určitě překvapí masivní konferenční stolek z kvalitních materiálů.Konferenční stolky jsou s námi už pár desítek let. Je to zažitý název, který se používá už od 50. let minulého století. Skoro všichni ho máme doma a laicky by se dalo říct, že se jedná o odkládací stolek, který většinou máme umístěný mezi pohovkou a křeslem. Je možné si ho pořídit v klasické výšce 50 cm anebo designovou verzi, která je vysoká 35 cm. Může plnit praktickou část, ale také dokáže proměnit atmosféru celého pokoje.

pokoj

Výběr masivního konferenčního stolku

Pří výběru masivního konferenčního stolku https://www.furniture-nabytek.cz/konferencni-stolky/ je třeba dbát na pár pravidel. Jedním z nich je, že by konferenční stolek měl ladit s okolím ve kterém bude umístěn. Při výběru se neomezujte jen na kruh nebo čtverec. Tvarů je na trhu nepřeberné množství a designéři se snaží stále vymýšlet nové a nové kombinace. S tvarem taky souvisí velikost. Pokud k velké sedačce pořídíte titěrný stolek anebo úplně naopak pokoj zastavíte obrovským kouskem bude konečný výsledek vypadat nevkusně, neuspořádaně a neprakticky. Zakoupit tento luxusní kousek můžete ve specializovaných obchodech anebo také v různých internetových obchodech. Nevýhodou u těchto online nákupu je, že vybíráte jen pomoci fotografií a daný kousek nevidíte přímo.

stolek

Masivní konferenční stolek

Masivní konferenční stolek je vyroben z dubu, buku nebo třeba smrku. Krásný vzhled konferenčního stolku z masivního dřeva se snoubí z jeho mohutným vzhledem, který sází na přírodní vzhled. Tento kousek nábytku se vyznačuje nejen pevností, ale také dlouhou životností. Aby Vám takový stolek vydržel co nejdéle je potřeba se vyvarovat vodě, která nikdy dřevu nesvědčí a také jim není moc dobře u radiátorů nebo krbu. Pokud se Vám stane, že si svůj masivní stůl poškrábete stačí použít jedlou sodu a speciální pastu. Na větší rýhy se použije jemný brusný papír. Nezapomeňte pak po ošetření stůl přetřít a barevně sladit.