Vodovodní baterie je zapotřebí k ovládání tepelné a studené vody zároveň. Dnešní výběr je opravdu rozšířený, kdy nejoblíbenější jsou pákové vodovodní baterie.

Moderní pákové vodovodní baterie

Vybírejte pečlivě

Pro pouštění vody někde na zahrádce nám postačí pouze obyčejný kohoutek, ovšem doma třeba i dřezu nám to rozhodně stačit nebude. U něj je totiž skutečně důležité, abychom mohli regulovat sílu proudu a také teplu vody. K tomu nám v dnešní době skvěle slouží pákové baterie, kdy zvládneme veškeré nastavení za pomocí jedné páky. Navíc se baterie zaměřují na pěkný design, takže taková moderní lesklá baterie může být hezký prvek v interiéru. První rozdělení je podle umístění, kdy nemůžeme mít baterie pro sprchu nad dřezem.

vodoovdní baterie

Dále záleží na druhu montování, kdy často jsou ve zdi. Zde si musíme dávat pozor na rozteč. Rozhodně bychom si měli dát pozor také na výrobce a kvalitu, aby se nám baterie po krátké době nerozpadla a my museli koupit zase novou. Ovšem nesmíme se řídit pouze cenou, protože i levná baterie může dost vydržet a když se po delší době pokazí, tak zase můžeme v klidu koupit produktu za dobrou cenu než vyhodit drahé zboží.

Na výrobci záleží

U těchto produktů se kromě kvality a designu také rozhodně díváme na cenu, a proto je jedním z důležitých faktorů. Vodovodní baterie může být skutečně a výhodnou cenu, ovšem její kvalita rozhodně nezaostává. Tento výrobce i nás působí již dlouho, a navíc je známý jako specialista právě na vodovodní baterie a vše okolo nich. Nejlepší je podívat se přímo na jeho stránky, protože zde je nespočet různých produktů, aby si každý zákazník vybral a následně s ním byl plně spokojený.

páková baterie

Ke všem těmto bateriím je možnost až pětileté záruky a montáže u Vás přímo doma, což jen potvrzuje, že společnost dbá na své zákazníky. Přeci jen proč by na veškeré baterie 5 let záruku, když by bylo nekvalitní. Po montáži si už jen budeme moci prohlížet, jak jdou jsou vzhledově propracované a požívat je naplno. Činnosti jako sprchování jsou pro nás samozřejmostí, ale právě bez vodovodní baterie bychom je nemohli vykonávat.