Určitě se Vám někdy stalo, že jste vyrazili s přáteli na party a, i když jste řidič, tak Vás někdo nutil pít. Pokud se do takové situace dostanete, tak nevěšte hlavu a klidně si pár drinků dejte. V dnešní době totiž existuje služba, díky které se dostanete domů vy i Vaše auto. Firma odvoz vozu Convoy, Vám zajistí odvoz Vašeho vozu i Vaší maličkosti.

odvoz (5)

Pokud se dostanete do situace, kdy nebudete moct řídit, tak oslovte firmu Convoy. Stačí jednoduše zavolat na telefonní číslo, které na druhé straně zvedne dispečer a začne s Vámi problematickou situaci řešit. Dispečerovi stačí sdělit, kde se nacházíte a jaký máte tip vozidla. Poté se podívá na nejbližší posádku a sdělí Vám, kdy by mohla být posádka u Vás. Pokud budete se stanoveným časem vyzvednutí souhlasit, tak Vám dojde SMS zpráva, ve které budou základní informace o posádce. Mezi tyto informace patří poznávací a tovární značka s typem vozidla. Tyto informace jsou pro lepší orientaci a také proto, aby nevznikl nějaký problém. Přehledný ceník služeb je mimo jiné rozepsaný na webových stránkách, kde se můžete podívat také na příplatky a ostatní poplatky.

Odvoz (6)

Po příjezdu půjde jeden řidič s Vámi k vozu, kde mu předáte klíče. Poté se opíše stav kilometrů na tachometru a sdělíte mu cíl Vaší cesty. Po úspěšném příjezdu k domovu Vám řidič vrátí klíče a vy se s ním peněžně vyrovnáte. Jeho mise zde končí a odjíždí k dalšímu zákazníkovi v nesnázích. Vy budete mít Váš vůz před domem a nebudete se strachovat o to, zda Vám někdo vůz ukradne. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou a to samotný odvoz Vaší maličkosti a také odvoz Vašeho vozu.

Pokud se tedy dostanete do nepříjemné situace, která Vám znemožní řídit, tak se obraťte na tuto firmu. Zaručeně se Vám jejich služby budou líbit a už nikdy nebudete přemýšlet nad tím, zda řídit i po pár pivech.