Je důležité, aby každá žena zůstala sama sebou. Dokonce za každé okolnosti a hlavně vždy. Ten problém, kdy žena nezůstává sama sebou je právě v době čerstvého vztahu. Vztahy jsou totiž hlavně o kompromisech a to se nám ženám mnohdy nemusí líbit.
svoboda u moře

Je důležité si zapamatovat, že pokud něco nechcete , nepodvolujte se. Platí to o všem, co vás může potkat. Možná si řeknete, že takový jeden ústupek přeci nic nezkazí. Vzápětí ale mohou přijít další a to už něco zkazit opravdu může. Třeba si to ani neuvědomíte, ale najednou budete vypadat úplně jinak, než vy byste sama chtěla a to jen díky tomu, že jste dělala ústupky a nechala se sebou manipulovat.
ranní pohoda

Je pravda, že pokud se žena zamiluje, tak se i přesto trochu změní. Ta změna ale opravdu nemusí být velká, když sebou žena nenechá zametat tak, jak muž píská. Pokud byste se měli přizpůsobit a najít kompromis, je důležité, aby to v tom vztahu dělali oba a ne jen jeden.

Zapomeňte rovnou na přizpůsobování nebo kompromisy jen proto, aby vás váš milý neopustil. Pusťte ho z hlavy a raději se s ním rozejděte. Na světě na vás čeká někdo, kdo vás bude milovat takovou, jaká jste, a nebude mít potřebu vás nějak měnit.

Opravdu největší hloupost je vzdát se svých kamarádek a kamarádů jen proto, že je váš partner nemá rád. Jsou to vaši kamarádi a ne jeho. Pokud se jim budete vyhýbat více, než je zdrávo, pak je také možné že o ně přijdete a to určitě nechcete.
odpočinek za bílého dne

Rozhodně se nesmíte vzdát ani svých koníčků jenom proto, že ho to prostě nebaví. Je to váš koníček a vaše záliba. To, že ho to nebaví je jen jeho problém a ne váš. Rozhodně se jich držte, co to půjde.

Je důležité udržovat i staré tradice. Nezapomeňte na dámské jízdy, na které jste vždy chodila. Pokud tam půjdete, určitě to partner pochopí a po příchodu domů si to s ním užijete o dost více, než kdybyste seděla doma jako pecka.