Facebook je rozhodně jedna z nejoblíbenějších sociálních sítích v současnosti, kdy ji skutečně používá nespočet lidí, a to i ve vyšších věkových skupinách.

Sociální síť Facebook

Světový průkopník

Jakmile se začal internet stále více šířit, a to i u běžných uživatelů, tak přišli první sociální sítě. Ty slouží ke komunikaci a sdílení obsahu mezi jednotlivými užívali, takže se na nich rozhodně nudit nebudeme. Facebook sice nebyl první, ovšem rozhodně je nejznámější, co se týče pořadí mezi těmi prvními. Přeci jen za krátkou dobu nasbírala spoustu uživatelů, a i v dnešní době je opravdu velmi požívaná. Na začátku byla určena pro studenty, jenž se registrovali přes školní emailové adresy, ovšem časem přišlo otevření pro všechny.

facebook logo

Takže kdykoliv s přístupem na internet si tu mohl založit účet a publikovat obsah dle sebe. Většina lidí sem dává příspěvky ze svého života, když si třeba užívají letní dovolené a podobně. Pro firmy jsou tyto sítě výhodné také, protože si můžou zaplatit propagaci a potom se příspěvky budou zobrazovat cílové skupině. Dobrá propagace může zajistit slušný výdělek jak pro firmy, tak samotnou sociální síť.

Audiovizuální obsah

Zrovna u této platformy můžeme publikovat příspěvky psané, videa, fotky, zvuk nebo klidně jejich kombinaci, takže se rozhodně nemusíme omezovat. Vše je na Vás, přičemž třeba jedna fotka může říci více než dlouhý text. Najdeme tu spoustu videí, kdy mnoho z nich je zajímavých a zábavných. Pokud nás baví určitý druh, tak nám algoritmus začne doporučovat podobná videa, abychom měli stále o zábavu postaráno. Pokud se nám nějaké zalíbí a chceme jej mít na trvalo uložené, tak potom je tu možnost FB video downloader Stahujvidea. Nejprve si zkopírujeme odkaz na soubor, který nám poskytne samotný Facebook.

internetové připojení

Následně jej vložíme do tohoto webu, který nám již zajistí, aby se video snadno a co nejrychleji stáhlo do našeho zařízení. Potom už si s ním můžeme dělat cl chceme, protože jej máme na pevném disku. Jedinou podmínkou podle autorských práv je, abychom videa nešířili dále, protože se jedná o originální dílo.