Žijeme si svůj sen, ve vlastním domě, máme děti, psa, auto a žije se nám dobře. To je skvělé. Jsme rodinka jako ze žurnálu, klidně nás mohou vyfotit na kýčovitý plakát na rodinné štěstí. A tak ubíhá den za dnem, měsíc za měsícem a rok za rokem. Jezdíme v létě na dovolenou k moři, v zimě na dovolenou do hor. Ale jednoho dne zazvoní telefon. Už když ho bereme do ruky, máme špatný pocit a mrazení v zádech. Pozdravíme a v zápětí se naše špatné tušení potvrdí. Partner měl autonehodu cestou do práce. Jeho stav je velice vážný a předpokládaná léčba potrvá měsíce, možná i déle. Co teď budeme dělat? Výpadek příjmu brzy pocítíme, naše úspory zmizí, jako pára nad hrncem a partner se mezi tím v nemocnici probírá a léčí ze zranění.
roztomilá pokladnička
Jeho zranění bohužel byla natolik vážná, že už nebude chodit, bude upoutaný na invalidní vozík. Je jasné, že kvůli tomu partnera nevyhodíme z domu. Nezbývá nic jiného, než dům přizpůsobit nové situaci. Bude potřeba mnoho stavebních i jiných úprav, aby se partner mohl snadno pohybovat po domě. K tomu nás trápí ještě jedna další věc. Střecha už je velmi stará a zatéká do ní. A jednoho dne, když si lámeme hlavu, kde vzít peníze na úpravy domu, uslyšíme ránu a vše na elektrickou energii utichne a uhasne. To zatékající voda z deště způsobila zkrat elektrického vedení po domě. Naše beznaděj se prohlubuje.
bankovka na puzlle
Nemusíte se však bát, i na tento problém existuje řešení. Tím řešením je půjčka, ale banka Vám nepůjčí, to už jste zjišťovali. Váš dům, partnerství i psychickou pohodu Vám navrátí nebankovní hypotéka, která je skvělým řešením pro všechny životní situace, i pro tu Vaší. Váš dům bude jásat radostí nad novou střechou, Vaše peněženka nad zateplením domu a Váš partner nad tím, jak úžasně jste vše vyřešili a připravili na jeho návrat domů k normálnímu životu. Jednoduše skvělé řešení.