Už máte po krk těch obyčejných a tradičních dnů strávených v nějakém městě, kdy klasicky chodíte po historickém jádru centra nějakého města, pak jdete někam na oběd a tím váš výlet skončil? Nechcete tohle posunout na vyšší, lepší úroveň? Tohle je naprosto tou nejvhodnější šancí pro kohokoliv, kdo má rád adrenalin, akci, týmovou spolupráci, bojové hry. Nebuďte jako ve virtuálním světě u počítače a zkuste si zahrát takovou bojovku i sami, tohle prostě bude pro vás to nejlepší. Určitě je nejlepší, když se vy sami dohodnete ve skupině, potom uděláte rezervaci s konečným datem, kdy byste chtěli přijít, a uvidíte, jak moc si nový druh zábavy užijete. Tyhle laser game Praha jsou ojedinělé v tom, že na výběr máte rovnou z dvou netradičních arén. Je na všem uvážení, jestli dáte třeba přednost raději ruinám Aztéků či zkusíte labyrint, tohle je na vás. Musíte si ale rezervovat každou arénu zvlášť, počet lidi, čas a všechno okolo, abychom to všechno věděli.

DSC8007

Prohlídka online

Chtěli byste s nadějí kouknout, co od toho máte čekat? U nás máte možnost najít právě virtuální prohlídku. Ta slouží k tomu, abyste zhruba věděli, do čeho jdete a zhruba jste si mohli udělat představu, jak to chodí. Je to i pro ty, co stále ještě váhají, třeba vás právě tohle přesvědčí. Je zde i umístěn bar, tak dobrý drink či pivečko si také dáte s kamarády po akci, takže rozhodně v tomhle nemůžete nesouhlasit. Jedenáct typů her. Je to dost, takže když přijdete znova, tak zkusíte novou, úplně jinou hru a třeba rovnou v druhé aréně a máte o vaši novou zábavu postaráno. Třeba se z toho stane vás týmový sportovní koníček.

DSC_0204

Co zde najdete
Najdete zde zábavu, stmelíte váš kolektiv. Třeba kolegové z práce už jsou unavení z každodenních povinností, tak co kdybyste se setkali mimo kancelář a zkusili společně něco zažít? Tohle bude pro vás opravdu něco.