Přiznejme si, že u počítače nevysedáváme jen z pracovních důvodů, nebo že si chceme přečíst zprávy. Mnohý z nás je fanouškem seriálů, nebo vyhledává články, pod které může připojit svůj názor, ze kterého mnohdy vstávají vlasy hrůzou na hlavě, ale také navštěvuje stránky, kde si může najít téma, o kterém si chce s ostatními popovídat.
nákup přes tablet
Nejsou žádná myslitelská, ale proč ne. Možná se budu zdát prudérní, ale nemám ráda ta erotická. Není to tím, že bych se neúčastnila sexuálního života, ale vadí mi, když lidé rozvíjejí své fantazie na ploše svého počítače, místo toho, aby si o nich popovídali se svým protějškem.
Já sama jsem se toho nikdy nezúčastnila, ale před lety, kdy byla má dcera třináctiletá, mi s vykulenýma očima řekla, že kamarádka na takovou stránku chodí, vydává se za dvacetiletou holku a jindy za kluka a vyprávěla, co všechno jí tam ostatní píšou. Dokonce posílala i cizí polonahou fotku a co jí přišlo zpátky za obrázek, snad ani nemusím psát.
Tehdy mě vyděsilo, jak snadné je pro zvědavé děti se dostat tam, kam by měli mít přístup jen dospělí.
domácí kancelář u okna
Problém ale je, že pánové, ale i dámy, věří tomu, s kým si píšou a detaily jejich intimních partií zaplavují počítač dětí, které často s ním umějí zacházet lépe než dospělí a fotky dál posílají, nebo je stahují a ukazují kamarádům.
To, že občas nějaká hloupoučká holčička posílá své obrázky s vírou, že příjemcem je kluk a ne dospělý s pedofilními sklony, nebo i spolužačka, která se těší, jak ji bude moct pak vydírat, to už je téma příliš drsné.
Představte si, že máte vedle sebe partnera, kterého milujete, ale on najednou nejeví zájem o společný intimní život.
Začnete ho podezírat z nevěry, trápíte se, že nereaguje na vaše podněty a úplnou náhodu zjistíte, že jeho čas strávený za zavřenými dveřmi (dříve se nikdy nezavíral) je proto, aby při vašem příchodu včas překliknul z těchto „diskusí“.
Máte pocit, že tyto stránky neznamenají nevěru? Myslíte, že když váš partner rozvíjí svou fantazii jinde než s vámi, je to v pořádku? Já si to nemyslím. I když stále každý večer uléhá do postele po vašem boku, máte pocit, že neznámí lidé ho znají lépe než vy, vědí, po čem touží a alespoň virtuálně mu to plní. Ale s vámi o tom zarytě mlčí.
úprava fotek
Je to horší než fyzická nevěra? To nevím. Sice je to bez zdravotních, či jiných komplikací, ale pořád jde o někoho dalšího, kdo ve vztahu vás dvou nemá co dělat.
Klidně relaxujte u her, sledujte s partnerem filmy, ale snažte se, aby vy jste byli jediní, s kým chce svá intimní přání sdílet.