1.       Design
Apple je atypický ve svém přístupu k produktovému designu, který prezentuje jejich výrobky. Čistota a elegance dodává těmto produktům luxus, ke kterému zbytek nabídky zatím jen obdivně vzhlíží.
Stylový vzhled produktů Apple je jedním z mnoha důvodů, proč jsou všichni tak šílení po nových zařízeních tohoto technologického gigantu. Na výrobky jsou používány vysoce kvalitní materiály. Při navrhování produktů se také klade důraz potřeby spotřebitelů. Na druhou stranu dokáže stále nadchnout své zákazníky neustálou inovací a funkčnosti produktů.
Stejně tak marketing se v této společnosti provádí chytrým způsobem. Reklamy jsou kreativní a velmi atraktivní.
stříbrný mobil
2.       Inovace
Neexistuje žádná jiná společnost na světě na poli technologií, která inovuje tak široce a důsledně jako Apple. Celé týmy této společnosti tvrdě pracují na zavádění inovací v technologickém průmyslu.
Ačkoli v posledních letech a s dalšími produkty pokrok zpomaluje, vždy přijde s něčím novým – má nepochybně tendenci dát svým zákazníkům co chtějí, ještě než si to vůbec přejí.

3.       Jednoduchost
Produkty Apple jsou rychlejší a snadněji použitelné ve srovnání s ostatními. Produkty společnosti Apple jsou skutečně velmi snadno ovladatelné a mají velice příjemné a uživatelsky přívětivě rozhraní.

4.       Zabezpečení
Výrobky této společnosti jsou považovány za velmi odolné vůči všem útokům. Ačkoli jsou podvodníci a hackeři každým dnem obratnější, jablíčkové produkty zůstávají stále jednou z nejbezpečnějších alternativ.
Není však rozhodně dobré propadnout pocitu falešného bezpečí. I tyto výrobky jsou dobytné.
apple inc
5.       Synchronizace
Apple se dobře stará o to, aby se jejich produkty mezi sebou dobře synchronizovali. Z hlediska softwaru i hardwaru. Není tedy problém na iPadu najít to stejné jako na iPhonu. Nemusíte tak čerpat energii ani čas na orientaci v novém prostředí.