Pro důvěrný vztah muže a ženy je třeba vyvinout mnoho úsilí. Nejde jen o to, že se dva lidé potkají a zamilují, jde především o to, co udělají se svým vztahem, až zamilovanost pomine. A ta nikdy netrvá tak dlouho, jak by si oba přáli. Každý vztah se vyvíjí a jeho přirozenou další etapou je láska. Období, kdy se učíme pečovat o vzájemnou spokojenost. Období, kdy jsme se probudili z krásného snu, protože nyní si začínáme uvědomovat, že chceme-li vztah zachovat, musíme o něj pečovat, naučit se dělat kompromisy a ptát se, co mohu pro druhého udělat.

vztah

ZRALÝ VZTAH
Lidé si odjakživa kladou otázku, co to vlastně je láska. Může mít mnoho podob, ale pokud jde o lásku mezi mužem a ženou, ta opravdová může vzniknout jen mezi zralými lidmi. Tedy lidmi, kteří si uvědomují podstatné věci života, kteří jsou schopni prožívat lásku bezpodmínečnou a milovat druhého proto, že zde prostě je.

pár

SEX VZTAH UPEVŇUJE
I když se bez sexu dá žít, ve vztahu dvou zralých lidí hraje podstatnou roli. Pokud dva lidé našli k sobě úctu, respekt, jsou si věrni a navzájem se podporují, jejich intimní život je jakousi třešinkou na dortu, něčím, co jejich vztah upevňuje a čím se stává stoprocentní. Sex je tedy jedním z aspektů, které drží důvěrný vztah dvou lidí pohromadě. Je oboustranným důležitým prvkem, který oba obohacuje a prohlubuje jejich vzájemné porozumění.

nohy

JAK SI PORADIT S INTIMNÍMI PROBLÉMY
Zralý vztah dvou lidí je na takové výši, že si s problémy v oblasti sexu poradí. Vládne v něm totiž upřímnost a přijetí druhého i sebe samotného se všemi stránkami a projevy jeho osobnosti. Mnohé páry překvapí poruchy erekce, snížení sexuální touhy. Jelikož sex je nedílnou a velmi důležitou součástí partnerského vztahu, zralá dvojice hledá řešení. Přesvědčte se, že najít cestu ven z těchto potíží skutečně lze: .