Dům nám dávám mnoho možností jak můžeme trávit svůj den. Dokonce pokud máte i zahradu, což bezpodmínečně k domu patří, tak jste vyhráli na plné čáře. V zimě se toho na zahradě moc dělat nedá a tak se spíš uchýlíme k zútulnění našeho obydlí a vyčkáme než začne konečně jaro. 

Napadlo vás si konečně udělat svoji šatnu? Už dlouho máte vyhrazený prostor a stále se vám do toho nechtělo, nebo vždy jste měla něco důležitějšího. Teď máte tu správnou chvíli, kdy je venku brzy tma a vy si tak můžete šatnu zařídit. Určitě si promyslete jaký systém by váš šatník měl mít. Někdo je zastáncem věšení všechno na ramínka a tak bude mít přehled všeho oblečení co má. Dále jdou pořídit různé organizéry, box na vaše šperky, doplňky a další věci, které nejdou poskládat. Mít v šatníku systém je dobrá věc, jelikož budete vědět kde, co najdete. Takže pokud jste se rozhodla věšet taky vše na ramínka, tak můžete začít tím , že věšíte první trička, halenky, svetry, mikiny a pak na konec bundy. Protože tak se nějak i postupně oblékáme. A pak jak se vám to bude líbit, dokonce si vše můžete roztřídit do barev. Ať je to krásnější i na pohled. 

systém

Svou šatnu si můžete vyzdobit spousty doplňků, jako je třeba koberec doprostřed místnosti. Položit si na zem taburety, nebo válecí vak, kde můžete i odpočívat a kochat se tou vaší krásou. Do šatny si můžete dát vše co vám přijde vhodné. Ale stále dodržujte svůj systém, který jste si nastavili. A když pořizujete nové kousky a už se vám tam nevlezou, je to znamení, že by jste šatník měla protřídit a nenošené věci prodat nebo darovat dále. Jen tak si udržíte pořádek a ne skladiště. 

altán

Můžete si tam klidně číst své zahradnické časopisy, kde už budete konečně přemýšlet, jak si dáte po zimě zahradu do pořádku. Čím jí okrášlíte, zda si pořídíte třeba do zahrady altán, kde budete společně se svými přáteli grilovat a nebo jen tak sama lenošit. Jaké květiny si nasadíte do truhlíků, aby zdobili váš altán a zahradu. Zda budete tenhle rok opět sadit zeleninu a jakou. TO všechno si můžete zařídit i ve vaší šatně, kde si lehnete na vak a budete snít o své krásně zahradě.