Kdybych se zeptala kohokoliv na světě, co by ve vztahu chtěl, odpovědí by bylo jistě jediné slovo, a to důvěra. Ne nadarmo se totiž říká, že důvěra je základ vztahu! Jakmile se totiž naučíme věřit druhým, ulevíme tak především sami sobě. Avšak i tak bychom si měli uvědomit, že každý z nás má rád svou svobodu, a tím pádem nechce mít zastřižená křídla.pracovní nasazení
Kromě důvěry však existují i další podstatné aspekty, díky kterým si vybudujeme kvalitní vztah, který je postaven na pevných, základních kamenech. Na mysli mám zejména věrnost, vyjadřování citů nebo spokojenost v zaměstnání.
Zejména poslední zmíněný bod je velmi zajímavý, a hned si povíme proč. V současné době totiž čím dál, tím více dochází k tomu, že práce ohrožuje vztah onlinechlap.cz. Tuto situaci jistě velmi dobře znají ti, kteří mají ve svém okolí workoholiky nebo nemakačenka (jak se tak lidově říká). Ani jedno z toho však není to správné!
V případě workoholismu tedy dochází k tomu, že trávíte více času v práci, a to na úkor času tráveného s partnerem, partnerkou či rodinou. Samozřejmě, že šéf vás pochválí, a možná dostanete i odměnu, ale žít se svou prací přeci nikdo nechce! O to důležitější je zmínit fakt, že v rodinném životě může snadno dojít k tomu, že z ničeho nic už žádný nebude, a fakticky tak dojde k tomu, že vaše práce naplno splyne s vaším životem.pár na procházce
Pokud se však budete neustále na něco vymlouvat, a říkat, že práci nemůžete najít, nepřinese vám to nic dobrého, ba naopak! Pokud vašim blízkým dojde trpělivost, brzy nastane okamžik, kdy zůstanete sami, a proto se snažte dělat vše pro to, aby k tomu nemuselo dojít.
Berte to tedy tak, že zaměstnání slouží k zabezpečení vaší rodiny, což je ten hlavní důvod vedoucí k tomu, že byste si nějakou tu práci měli najít. Avšak na druhou stranu počítejte také s tím, že čas plyne velmi rychle, a vy byste kvůli workoholismu přišli o okamžiky, které se už nikdy nebudou opakovat!